Anna Mucha wraca z misji do "M jak miłość"! Na jak długo?

Elżbieta Balano
10.09.2012 14:43
Anna Mucha, Rafał Mroczek

Anna Mucha, Rafał Mroczek (http://www.m-jak-milosc.pl)

Z pewnością, na dzisiejszy odcinek "M jak miłość" fani wyczekują z niecierpliwością. Po długiej przerwie do serialu wraca Anna Mucha, czyli Madzia Marszałek. Czy wywróci serialowy świat Mostowiaków i Zduńskich do góry nogami?
Pamiętacie co działo się z Madzią na początku serialu?

Pojawienie się nowej bohaterki Magdy, widzowie przyjęli z dużym entuzjazmem. Wniosła świeżość i "akcję" do serialu. Magdę, studentkę psychologii, poznajemy w czwartej serii "M jak miłość" (2003 r.). Jest przyjaciółką Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotra (Marcin Mroczek). Razem wynajmują mieszkanie w Warszawie i tworzą zgraną paczkę przyjaciół.

Madzia to dziewczyna przebojowa, otwarta i pewna siebie. Obdarzona dużym poczuciem humoru. Mimo, iż jest atrakcyjna i przebojowa, nie potrafi ułożyć sobie życia osobistego. Wdaje się w romanse i przelotne miłostki. Ma za sobą poważny związek z Kamilem (Marcin Bosak). Ten krótki epizod zakończył się ciążą, poronieniem a w konsekwencji zawaleniem pierwszego roku studiów. Wdała się też w romans z ojcem Kamila. Następnie szukała szczęścia u boku Pawła Zduńskiego, ale małżeństwo za pieniądze z rosyjskim reżyserem Saszą Maksymowiczem (Iwan Komarenko) przekreśliło ich związek.

Oprócz rozterek miłosnych Madzia nie potrafiła znaleźć wspólnego języka z matką (Marta Klubowicz). W konsekwencji niepowodzeń zdecydowała się na kilkumiesięczny wyjazd z misją do Afganistanu i Sudanu z ramienia Polskiej Akcji Humanitarnej.W dzisiejszym 926 odcinku Magda Marszałek pojawi się pod drzwiami Pawła Zduńskiego. Wróciła do Polski załatwić pilną sprawę. Na jak długo zostanie z telewidzami i jak jej powrót wpłynie na wydarzenia w serialu przekonamy się już 10 września

Tak internauci komentują powrót Muchy na facebookowym profilu "M jak miłość":

-Monika Grubba: O jejku ! to cudownie , czekałam na ten odcinek od 2 lat ! strasznie sie ciesze !!!! Ale SUPER !!!

-Klaudia Lebedyńska: nie mogę już sie doczekać

-Beata Żelazny: dobrze ze Madzia wraca przynajmniej będzie coś ciekawego się działo

-Janina Klińska: Madziu wracaj i zajmij się Pawłem

Zobacz więcej na temat:

  • Podziel się