Olga Bołądź jest W CIĄŻY! Znamy szczegóły!

RK
25.10.2012 13:25
Olga Bołądź.

Olga Bołądź. (fot. KAPIF)

Znana aktorka spodziewa się dziecka!

Baby boom w show-biznesie trwa! W kuluarach od jakiegoś czasu krążyły plotki o ciąży aktorki Olgi Bołądź. Doniesienia okazały się prawdą! Gwiazda filmu "Nad życie" i serialu "Czas Honoru" wkrótce zostanie mamą!

Tak, potwierdzamy tę informację. Olga spodziewa się dziecka - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl managerka gwiazdy, Monika Kaczmarek.

Ojcem dziecka jest młodszy od niej partner Rafał. Według zgromadzonych informacji jest studentem dziennikarstwa.Para z niecierpliwością czeka na przyjście potomka na świat.

Olga jest bardzo szczęśliwa- mówi nam Kaczmarek. - Oboje bardzo się cieszą. To, co wypisują tabloidy jest dalekie od prawdy. Nie ma mowy o kryzysie.

Dowiedzieliśmy się również, na kiedy planowane jest rozwiązanie ciąży.

Olga ma wyznaczony termin na początek przyszłego roku- dodała reprezentantka aktorki.- Do końca roku na pewno będzie pracowała. Nadal gra w trzech spektaklach. Na szczęście sprawy zawodowe idealnie zazębiły się z jej życiem prywatnym. Bardzo się o to starałyśmy.

Oldze Bołądź dużą popularność przyniósł udział w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorka związana była wówczas z dużo starszym hollywoodzkim aktorem, Maxem Ryanem. Ich związek wydawał się być idealny. Bołądź przyjęła nawet oświadczyny amerykańskiego gwiazdora. Po roku perfekcyjny związek niestety się zakończył i aktorka została sama. Dziennikarze po rozstaniu łączyli ją z wieloma mężczyznami. Zastanawiano się nawet, czy jej nową miłością nie jest przypadkiem Kuba Wojewódzki. Kilka miesięcy później na jej drodze pojawił się Rafał, dużo młodszy student dziennikarstwa spoza Warszawy. Podobno nawet ze sobą zamieszkali. Po medialnym związku z Ryanem, gwiazda zdecydowała się ukrywać nowego partnera przed show-biznesem. To on będzie ojcem jej dziecka.

Plotek.pl serdecznie gratuluje przyszłej mamie!

Pokaz Bohoboco, Soho Minska, 25.05.2012, fot. WBF

RK

Zobacz więcej na temat:

  • Podziel się