Polacy w Wielkiej Brytanii: Pochował żywcem swoją dziewczynę

rudy
06.12.2011 20:03
Marcin K.

Marcin K. (Screen z dailymail.co.uk)

Jak się bawią Anglicy w Stanach.

Jaki jest sposób niektórych Polaków na nudę? Jak się okazuje - zakopanie kogoś żywcem. W ten sposób można zabić nie tylko czas, ale też człowieka. My zamiast tego polecamy KSIĄŻKĘ. Niektórzy mają jednak alergię na drukowane i szukają innego rodzaju rozrywek.

Polacy w Anglii bawią się na różne sposoby. 25-letni Marcin K., mieszkający w Waterloo, Huddersfield, postanowił pogrzebać żywcem swoją dziewczynę, 27-letnią Michalinę L. Jak podaje dailymail.co.uk tłumaczył, że się nią znudził i że nie była wystarczająco ładna (usprawiedliwiał się tym, że na siłowni zobaczył ładniejszą).

Marcin K. najpierw poraził Michalinę L. paralizatorem. Po czym do akcji włączył się 17-letni Patryk B. Wspólnie związali biedną dziewczynę, schowali ją do kartonowego pudła, w którym zrobili dwa małe otwory na powietrze (jak miło z ich strony). Pudło mężczyźni zapakowali do samochodu i pojechali do lasu w Woodsome Hall, gdzie pochowali swoją ofiarę żywcem. Miejsce pochówku przywalili pniami drzew. Na szczęście dziewczynie udało się uwolnić. Michalina L. zatrzymała po drodze motocyklistę i od razu zawiadomiła policję.

Jak podaje dailymail.co.uk:

Marcin K., na dwa tygodnie przed zdarzeniem, zmienił status na Facebooku na "wolny" i zaczął obmyślać plan zabójstwa.

Jeśli Twój mężczyzna zmienia status na Facebooku to wiedz, że coś się dzieje! Marcin i Michalina poznali się 6 lat temu w Polsce. Razem wyjechali do Anglii. Mają 3-letniego syna!

Dla odmiany, teraz Marcin i Patryk mają szansę trafić do pudła. Prokuratura postawiła im zarzut porwania, próby zabójstwa i posiadania paralizatora.

Historię opisał niedawno amerykański portal gawker.com. Wcześniej pisał o tym brytyjski dailymail.co.uk.

(Screen z dailymail.co.uk)

(Screen z gawker.com)

Rudy

Zobacz także:

Gwiazda Playboya przyjedzie do Polski

Która gwiazda zwyciężyła w rankingu "Najbardziej Medialnej Ciąży"?

Tego wolelibyście o gwiazdach nie wiedzieć!

Zobacz więcej na temat:

  • Podziel się