Kasia Smutniak

2/11

OLYCOM/BUSI DAVIDE

Prawdziwą tragedię przeżyła także polska modelka, Kasia Smutniak. W 2010 roku zmarł ukochany modelki, aktor telewizyjny Pietro Taricone. Osierocił wówczas ich 2-letnią córkę, Sophie. Smutniak widziała na własne oczy tragiczny wypadek. Skoki ze spadochronem były wspólną pasją pary, kochali adrenalinę i ten moment wolności, który im dawały. Jednak spadochron jej ukochanego się nie otworzył. Straszne wydarzenie sprawiło, że modelka zmieniła swoje nastawienie. Dziś czuje się przede wszystkim odpowiedzialna za swoją córeczkę:

Ja bym nawet teraz wróciła [do skoków ze spadochronem-przyp. red.], ja dzisiaj jako Kasia bym skakała codziennie, ale jako matka nie mogę sobie na to pozwolić - powiedziała w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Biennale 2012:  Kasia Smutniak bei der Premiere zu The Master bei den 69. Internationalen Filmfestspielen von Venedig / 010912  ***69th Venice Film Festival: The Master, Septembre 1th, 2012***EastNews

To Smutniak powiedziała córce o tym, że jej ojciec nie żyje. Pomimo straszliwego bólu, jaki musiała wtedy czuć, modelka zachowuje dystans do swojego położenia:

Wydaje mi się, że są rzeczy gorsze, wydaje mi się, że gdybym straciła teraz córkę, nie miałabym absolutnie żadnej siły, żeby dalej prawdopodobnie żyć, bo strata dziecka jest nienaturalna. Utrata partnera nie jest rzeczą naturalną, ale można z tym żyć - powiedziała w szczerej rozmowie.

Dziś modelka angażuje się w pomoc potrzebującym dzieciom, jest więc odpowiedzialna nie tylko za swoją córkę:

Miałam jedno dziecko, teraz mam ponad sto i nie śpię po nocach, bo mam kupę odpowiedzialności. I jak tu teraz skakać? - zapytała Smutniak w programie.

Modelka, po śmierci partnera, znalazła nie tylko sens życia, ale i nową miłość. Dziś jest w związku z producentem filmowym, Domenico Procacci.

Mandatory Credit: Photo by AGF s.r.l. / Rex Features (1838408f)  Domenico Procacci and Kasia Smutniak  'The Master' film premiere, 69th Venice Film Festival, Italy - 01 Sep 2012EastNews