Podaj dalej

Chcesz coś podać? Złożyć życzenia, przeprosić, poinformować? Pisz: metrocafe@agora.pl. Więcej o rubryce podaj dalej znajdziesz tu.

  • Serdeczne pozdrowienia dla szewca z ul. Jagiellońskiej. Ratuje mnie pan z każdych obuwniczych kłopotów, wiem, że zawsze mogę na pana liczyć. Jest pan prawdziwym mistrzem swojego zawodu, Warszawa powinna być dumna z takiego rzemieślnika.
    Klientka Katarzyna z ul. Targowej

    Podaj na FB
  • Pozdrawiam wszystkich fanów parówek z metra Wilanowska.
    Parówkożerca

    Podaj na FB
  • Najlepsza barmanka Serdeczne pozdrowienia dla Eli, najlepszej barmanki i baristki w Cinema City! Klienci!

    Podaj na FB
  • Michał, bardzo ci dziękuję za życzenia zdrowia, ale to nie mnie powinieneś te życzenia składać, nie zapominaj o tamtym.
    Katarzyna

    Podaj na FB
  • Poszukuję chłopaka, którego spotkałam dawno temu w Parku Poniatowskiego w Łodzi. Jechałeś na rowerze i zagadałeś do mnie. Miałeś kręcone włosy. Wciąż o Tobie myślę. Bardzo mi zależy abyś to przeczytał, mój mail to: rudowlosa024@interia.pl. Pozdrawiam! Ruda

    Podaj na FB
  • Wykonującemu energiczne wieloskoki w stronę śmietnika na peronie drugim stacji Wrocław Mikołajów polecam akcję ćwiczeń peronowych „Ćwicz z Pendolino? (facebook.com/pendogym/). Może wejdziemy w jakąś kooperację?

    Podaj na FB
  • Przemuś mój szalony informatyku! Dziękuję Ci za to, że jesteś taki kochany, rozpieszczasz mnie, dajesz mi kwiaty, dziękuję za ciepłe słowa i ogrom miłości. Z Tobą życie jest po prostu piękniejsze i nie mogę się doczekać kolejnych miesięcy spędzonych razem!!!
    PS wiem, że nie mam super pamięci, ale może ilość zjadanych orzeszków zadziała i poprawi te sprawy;)))
    Twoja Myszka Ola

    Podaj na FB
  • Serdeczne pozdrowienia dla Roberta, którego codziennie mijałam w drodze do pracy w Zabrzu. Ostatnio się nie widujemy, a Twój uśmiech sprawiał, że każdy dzień był miły. Umawialiśmy się na kawę, pamiętasz? Liczę, że się w końcu pojawisz. Uśmiechnięta zawsze Paulina (paulinab90@interia.pl)

    Podaj na FB