Wirtualne samochody sprzedają prawdziwe mleko i sałatę

Kło
16.06.2014 23:25
Frisco Van

Frisco Van (Fot. AG)

Ponad sto takich sklepów-nie sklepów Frisco.pl pojawiło się na ulicach Warszawy.
Żeby uzupełnić braki w lodówce i na półkach, wystarczy mieć w smartfonie aplikację mobilną (działa z Androidem i iOS), którą pobiera się bezpośrednio skanując kod QR z Frisco Vanów. Dalej może to wyglądać tak: zamiast jechać do supermarketu i zbierać z półek potrzebne artykuły, trzeba podejść do Frisco Vana, czyli prawdziwego samochodu oferującego wirtualne towary, i zeskanować kody kreskowe lub zrobić zdjęcia potrzebnym artykułom korzystając ze sklepowej aplikacji.

To, czego nie ma na "wystawie" auta, można dokupić w dowolnym miejscu i czasie, np. już w domu za pośrednictwem komputera albo smartfona.

- Nasze mobilne sklepy stanowią połączenie tradycyjnych form sprzedaży z nowoczesnymi technologiami. Po raz kolejny chcemy zainspirować warszawiaków do uczestniczenia w nietypowej formie interakcji miejskiej. Liczymy, że wielu mieszkańców stolicy, choćby dla zabawy, zechce wypróbować nasze innowacyjne rozwiązania, a jednocześnie odkryje korzyści wynikające z robienia zakupów spożywczych na Frisco.pl - mówi Przemysław Matul z Frisco.pl.

Zobacz także
  • Podziel się