Już wiemy, kto został Najseksowniejszym Żyjącym Mężczyzną 2015

stan
18.11.2015 11:17
David Beckham

David Beckham

40-letni David Beckham, legendarny piłkarz i równie legendarny mąż legendarnej żony, został trzecim w historii nie-aktorem z tytułem najseksowniejszego przyznawanym przez magazyn ?People?
Podziel się ciachem z innymi ;) - kliknij


Świat jest niesprawiedliwy. W latach 90. David Beckham był świetnym piłkarzem, maszyną do strzelania bramek (zwłaszcza z rzutów wolnych) Manchesteru United. I o ile należały mu się wszelkie tytuły sportowe nikomu nie przyszłoby do głowy, żeby tego ufarbowanego na blond dwudziestoparolatka, dla którego najważniejszą szkołą była szkółka sportowa MU, nazywać seksownym.

Tymczasem dziś 40-letni Beckham wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Jest światową gwiazdą, oddanym mężem swojej żony Victorii, kiedyś jednej ze Spice Girls, obecnie uznanej projektantki mody oraz ojcem czwórki dzieci: 16-letniego Brooklyna, 12-letniego Romeo, 10-letniego Cruza, i czteroletniej Harper.

Prawdziwy symbol seksu

Beckham za symbol seksu zaczął uchodzić w nowym tysiącleciu - gdy zmieniał fryzurę fryzjerzy, nie tylko na Wyspach Brytyjskich, mieli żniwa. W 2002 roku został uznany za ideał mężczyzny metroseksulanego, zadbanego aż do przesady i do wyjścia szykującego się dłużej, niż jego partnerka. W kolejnej dekadzie pozwolił sobie nieco "zdziczeć", jego ciało pokryły kolejne tatuaże (ma ich już 40, a każdy coś oznacza), pojawia się nieogolony, ale przyciąga zachwycone spojrzenia. I intratne kontakty reklamowe jak ten z H&M na promocję bielizny.

Nigdy nie czuł się atrakcyjny

Tytuł od magazynu "People" uprzejmie przyjął, ale powiedział też, że "nigdy nie czuł się atrakcyjną, seksowną osobą". Kokieteria, czy skromność? Może to drugie. Biorąc po uwagę oszałamiającą sportową karierę i równie oszałamiający majątek, Beckham mógł zostać rozpuszczonym, nieznośnym gwiazdorem. W końcu kręcono nawet filmy w których był wzorem i idolem nastoletnich dziewcząt grających w piłkę ("Podkręć jak Beckham" z 2002 roku z Keirą Knightley w roli głównej). Ale nie został. Jak zawsze podkreślali koledzy z zespołu za jego wielkimi sukcesami stała nieprawdopodobna pracowitość.

A miłość do żony i rodzina również trzymają Becksa w ryzach. Człowiek, którego złamana lewa stopa w kwietniu 2002 roku nie schodziła z okładek brytyjskich tabloidów, a potem trafiła nawet do ukochanej świątecznej komedii nie tylko Brytyjczyków czyli "To właśnie miłość", dziś pokazuje na okładce twarz. Z podpisem Najseksowniejszy Żyjący Mężczyzna 2015.

Zobacz także: "Putin i Łukaszenka do Dudy: No Andrzej, szacun!"