Kinga Duda została modelką. Zdjęcia z sesji zdjęciowej trafiły na Facebooka

Jolanta Korucu
20.01.2016 12:40
Kinga Duda

Kinga Duda (Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta)

Zaledwie trzy zdjęcia wrzucone na Facebooka sprawiły, że w mediach społecznościowych aż huczy od spekulacji: dlaczego córka prezydenta wzięła udział w sesji? Jedni twierdzą, że to wstęp do kariery modelki, inni że bilet wstępu do programu "Taniec z gwiazdami"


Zamieszkanie wokół sesji jest tym większe, iż córka prezydenta dotychczas raczej unikała rozgłosu. Kinga Duda towarzyszyła ojcu głównie podczas wydarzeń związanych z jego kampanią prezydencką, a obecnie pojawia się podczas ważnych uroczystości.

Tymczasem na Facebooku fotografa Jakuba Dąbrowskiego pojawiły się trzy zdjęcia z sesji zdjęciowej, które nijak nie dają się powiązać ze światem polityki. Czyżby to start autopromocji? - zastanawiają się internauci. I układają możliwe scenariusze, według których może potoczyć się kariera Kingi Dudy. Typują, że córka prezydenta może rozpocząć pracę modelki, wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami" albo rozpocząć karierę szafiarki. Na razie ani autor zdjęć, ani modelka nie skomentowali powodów, dla których powstała sesja.