Jeden włos, a tyle nieszczęścia! Ojciec podzielił się w sieci tym zdjęciem, odzew był ogromny

jk
05.02.2016 07:17

Wikipedia

Scott Walker ze Stanów Zjednoczonych zamieścił w sieci zdjęcie stopy ze spuchniętym palcem swojej kilkumiesięcznej córki. Post udostępniło tysiące internautów, którzy emocjonalnie i z niedowierzaniem komentowali: ?my też tak mieliśmy?


Kto by pomyślał, że takie zdjęcie obiegnie internet. Scott Walker z Kansas w USA zaledwie kilka dni temu zamieścił ku przestrodze zdjęcie spuchniętego palca córki. W poście poinformował, że kiedy żona zdjęła córce skarpetki zobaczyła spuchnięty palec i przeciętą skórę. Kiedy rodzice przyjrzeli się bliżej zobaczyli, że w skórę niemowlaka wbił się włos. Operacja usuwania włosa trwała 45 minut, rodzice użyli pęsety i lupy.

Had a small scare this afternoon with Ms. Molly. What happened was new to me, but apparently not totally uncommon, so I...

Posted by Scott Walker on 21 styczeń 2016Scott z pewnością nie oczekiwał takiego odzewu pod postem. W kilka dni udostępniło go ponad 21 tys. internautów. Komentowali, że im też się to przydarzyło i zamieszczali zdjęcia. Co więcej część rodziców była przekonana, że tylko ich spotkał taki pech, bo: - Jak to możliwe, żeby włos zaplątał się wokół małego palca dziecka? - zastanawiali się w komentarzach. Tymczasem lekarz, do którego udali się rodzice małej Molly przyznał, że włos niefortunnie owinięty wokół palca u nogi czy ręki to częsty przypadek. Jest on o tyle groźny, że zatrzymuje krążenie. Dziecko może marudzić, płakać, źle się czuć. Pediatra zalecił codzienne sprawdzanie palców u stóp.

Więcej o: