Ustrzel swój dzień. Czterolatek wymy¶lił genialne kalendarze b±belkowe, a wujek je wyprodukował

jk
23.03.2016 12:54

kalendarzebabelkowe.pl

Chyba każdy choć raz bawił się foli± bombelkow±. Dla tych, którzy uwielbiaj± tę zabawę powstały kalendarze b±belkowe. Każdy dzień to jeden b±belek
- Pewnego wieczoru wspólnie z 4 letnim bratankiem siedzieli¶my w pokoju i bawili¶my się foli± b±belkow±. W pewnym momencie bratanek podbiegł z foli± do ¶ciany i przyłożył do wisz±cego na ¶cianie kalendarza adwentowego mówi±c: "Wujek zobacz, b±belkowy kalendarz". Wła¶nie wtedy w głowie za¶witała mi idea kalendarza, w którym każdemu dniu w roku przyporz±dkowany będzie wypełniony powietrzem b±belek - opowiada Bartłomiej Marynowicz, który rozpocz±ł produkcję i sprzedaży kalendarzy na stronie kalendarzebabelkowe.pl.

Kalendarz ma pionowy układ. Każdy miesi±c dla przejrzysto¶ci zaznaczony jest okręgami innego koloru. I tak, wszystkie dni stycznia s± zaznaczone na niebiesko, lutego na czerwono a marca na zielono. Dodatkowo jak, każdy kalendarz także kalendarze b±belkowe zawieraj± graficznie wyszczególnione ¶więta i najważniejsze dni w roku.

- Zapewne najczę¶ciej kalendarze zawisn± na ¶cianach dziecięcych pokojów. Ich duży rozmiar, kolorystyka oraz wykorzystanie b±belków powoduje, że s± ciekaw± propozycj± wystroju wnętrza. Natomiast w ofercie jest także wzór czarno-biały, który pasuje także do bardziej poważnych aranżacji - mówi Bartomiej Marynowicz dodaj±c, ze to też ¶wietny pomysł na prezent. Kalendarz w promocji kosztuje 39 zł, bez 49 zł.

Więcej o: