Ogłoszenia drobne w "Metrze Nieruchomości"

12.08.2009 18:52
Dziennik "Metro" wprowadził do oferty sprzedażowej w Warszawie możliwość zamieszczania ogłoszeń drobnych dla branż nieruchomości i budownictwo. Reklamodawcy mogą korzystać także z atrakcyjnych pakietów reklamowych.
Stały dział tematyczny "Metro Nieruchomości" ukazuje się w dzienniku "Metro" w każdy wtorek. Od najbliższego wydania zostanie on rozszerzony o rubryki z ogłoszeniami drobnymi, dotyczącymi nieruchomości i budownictwa.

Dla ogłoszeniodawców uruchomiona została także specjalna oferta pakietowa na ogłoszenia drobne zamieszczane w warszawskim wydaniu "Metra", "Gazety Wyborczej" i jej dodatku "Gazeta Dom", a także w wortalu GazetaDom.pl . Klienci mogą wybrać pakiet dzienny lub tygodniowy, w zależności od czasu trwania kampanii.

Nieruchomości to kolejna, po ogłoszeniach rekrutacyjnych, oferta pakietowa "Metra" i "Gazety Wyborczej" na ogłoszenia drobne. Od ubiegłego roku klienci mogą korzystać z oferty dwumedialnej na ogłoszenia o pracę w poniedziałkowych dodatkach rekrutacyjnych "Metra" i "Gazety Wyborczej" oraz w serwisach MetroPraca.pl i GazetaPraca.pl .

Dziennik "Metro" oferuje klientom także atrakcyjne pakiety wspólnie z innymi mediami Agory, jak np. pakiet METRO-NET.FM, łączący reklamy w "Metrze", stacjach radiowych Agory i serwisach internetowych Gazeta.pl, czy udostępniony wspólnie z firmą reklamy zewnętrznej AMS pakiet MetroCITYtv.

  • Podziel się