5 imprez walentynkowych dla jeszcze nie zakochanych

wybrała ZK
05.02.2013 15:00
Atakujące zewsząd serduszka dla kontestatorów walentynek lub osób bez partnera mogą być irytujące. Na szczęście jest też wiele imprez dla nie zakochanych. Wybraliśmy 5 najciekawszych

Zakochani swoje święto będą celebrować 14 lutego. Nie zakochani mają do wyboru więcej terminów. A przy okazji może się zakochają?

Łódź: Antywalentynki

W Łodzi świętowanie można zacząć od Antywalentynek, czyli zabawy przebierańców, którą organizuje portal SingleLodz.pl. Impreza połączona jest ze świętowaniem trzecich urodzin portalu i z ostatkami. W programie m.in. zabawy integracyjne i konkurs na najciekawsze przebranie. Wskazane motywy przewodnie strojów: historia, sławne postacie i kultura Wschodu.

Kiedy: 8 lutego, godz. 20

Gdzie: Layali Shisha Club, ul. Piotrkowska 79

Za ile: 15 zł (w cenie piwo, shot lub sok)

Szczegóły tutaj

Sopot: Single Sexy Walentyna

Impreza na Scenie Off de Bicz to teatralny bojkot święta zakochanych. W programie wieczoru: spektakle, koncert miłosny, sesja fotograficzna oraz mały poczęstunek. "Obowiązuje strój rozwiązły i rozlazły: staropanieński, wdowi, kawalerski acz przyjazny!" - ogłaszają organizatorzy.

Kiedy: 14 lutego, godz. 20

Gdzie: Teatr na Plaży, al. Mamuszki 2

Za ile: 30-40 zł. Dla wszystkich, którzy przyprowadza znajomego - druga osoba płaci 50 proc.

Szczegóły tutaj

Wrocław: Speed Dating

Podczas zabawy w szybkie randki przed centrum handlowym, a dokładniej w Pasażu Grunwaldzkim, uczestnicy będą się poznawać w trakcie pięciominutowych rozmów, a następnie wskazywać na formularzu, z którą osobą chcieliby się ponownie spotkać. Ci, którzy dokonają zgodnego wyboru, otrzymają dane kontaktowe do siebie. Impreza dla osób w wieku od 18 do 30 lat. Żeby wziąć w niej udział, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Pasazgrunwaldzki.pl.

Kiedy: 14 lutego, godz. 18-20

Gdzie: Plac Grunwaldzki 22, poziom +2

Za ile: wstęp wolny

Szczegóły tutaj

Kraków: Trick me! Single day

Chyba trudno znaleźć bardziej singlową imprezę niż ta organizowana przez Sympatię.pl - najpopularniejszy w Polsce portal dla singli. Goście na wstępie dostaną opaskę: czerwoną, zieloną lub żółtą do wyboru. Każda z nich będzie oznaczała coś innego: "jestem zajęty, dziękuję", "jestem singlem!" i... "dzisiejszego wieczoru nie ma to znaczenia". Hm...

Kiedy: 15 lutego, godz. 21

Gdzie: Klub Bracka 4

Za ile: do godz. 23 na hasło Sympatia.pl wstęp wolny i powitalny drink

Szczegóły tutaj

Warszawa: Walentynki dla jeszcze nie zakochanych

Walentynkowy bal dla samotnych serc organizuje klub Regeneracja. Za muzykę odpowiedzialni będą Panowie z Twardej - Zbyszek Draska i Marian Zapałka. Szczęśliwcy, którzy odnajdą się tej nocy, zostaną uhonorowani miłosnymi koktajlami. Obowiązuje strój wieczorowy.

Kiedy: 16 lutego, godz. 21

Gdzie: ul. Puławska 61

Za ile: 10 zł

Zobacz także
  • Podziel się