Nieprzemakalne botki - co i za ile można dostać w internecie

Zofia Knittel
18.02.2014 17:20
Deezee. Kalosze Amara Wellingtons to krótkie botki a la sztyblety, z elastycznym ściągaczem i na 2,5-centymetrowym obcasie. Są nieocieplane, a ich ceny różnią się w zależności od kolorów. Do wyboru jest co najmniej kilkanaście wzorów, m.in. beżowe (79 zł) lub miętowe (69 zł). W kolorze czarnym (89 zł) lub moro (54,30 zł).

Deezee. Kalosze Amara Wellingtons to krótkie botki a la sztyblety, z elastycznym ściągaczem i na 2,5-centymetrowym obcasie. Są nieocieplane, a ich ceny różnią się w zależności od kolorów. Do wyboru jest co najmniej kilkanaście wzorów, m.in. beżowe (79 zł) lub miętowe (69 zł). W kolorze czarnym (89...

W najbliższych dniach ma być ciepło - od 5 do 7 st. C, ale też deszczowo. Dbając o wasze suche stopy, poszukaliśmy w sieci wygodnych i modnych kaloszy. W takich niestraszna będzie żadna kałuża!

W sklepach internetowych z obuwiem dużo jest krótkich kaloszy sięgających do kostki lub trochę ponad nią. Wciąż są modne i pewnie szybko nie przestaną, bo ich największą zaletą jest praktyczność. Gumowe lub kauczukowe botki są nieprzemakalne, a jednocześnie mogą wyglądać stylowo i elegancko. W ofercie ma je kilka marek.

Zobacz galerię butów - klinij

Zobacz także
  • Podziel się