Poznajcie Caitlyn. To jedyna gwiazda, która może w internecie pokonać Kim Kardashian

stan
02.06.2015 14:35
Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner (HANDOUT)

Kto może pokonać Kim Kardashian w grze o uwagę internetu? Jej ojczym, Bruce Jenner, który na okładce "Vanity Fair" ogłasza "Mówcie mi Caitlyn"

Bruce Jenner, jeden z najbardziej znanych w USA sportowców, złoty medalista w dziesięcioboju na igrzyskach olimpijskich w 1976 r., a potem gwiazda telewizji i ojciec szóstki dzieci (oraz ojczym kolejnej czwórki, w tym Kim Kardashian), o swojej zmianie płci opowiedział otwarcie dopiero w kwietniu. Teraz, sfotografowana przez Annie Leibovitz Caitlyn Jenner, mówi w wywiadzie dla magazynu wprost: - Bruce zawsze musiał kłamać. Musiał żyć w tym kłamstwie. Co dzień nosił w sobie sekret - od rana do nocy. Caitlyn nie ma żadnych sekretów. Jak tylko pojawi się okładka "Vanity Fair", stanę się wolna.

Okładka magazynu ma szansę przejść do historii, podobnie jak ta z nagą Demi Moore w zaawansowanej ciąży z 1991 roku, również sfotografowaną przez Leibovitz. Na razie Caitlyn Jenner oficjalnie pobiła rekord Twittera, na którym otworzyła konto równolegle z publikacją okładki. W godzinę zdobyła ponad milion obserwujących, wyprzedzając tym samym prezydenta Obamę, który potrzebował pięciu godzin. W tej chwili ma ich dwa miliony i ciągle ich przybywa. - Kolejny rekord Jenner i to w wieku 65 lat? Dziękuję za wasze wsparcie - napisała w odpowiedzi.

Zobacz także
  • Podziel się