43-latek z Edynburga ma przeszczepionego penisa. W tym tygodniu przeżyje swój "pierwszy raz" z kobietą

Katarzyna Kęsicka
04.01.2016 16:34

CHANELL 4

Pan Abad już jest umówiony na randkę. Swoją wybrankę Charlotte Rose, pozna na kolacji, na którą umówili się w Londynie na przyszły tydzień. Jeśli spodobają się sobie i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wieczór zakończą razem w łóżku.

Dlaczego ich spotkaniem i łóżkową przygodą pasjonuje się cała Wielka Brytania? Bo Mohammed Abad jest pierwszym Brytyjczykiem z przeszczepionym bionicznym penisem. I właśnie ma przeżyć swój "pierwszy raz".

Stracił penisa w wieku 6 lat

Mohammed Abad ma 43 lata, żyje w Edynburgu. Penisa i jedno jądro utracił w wieku sześciu lat, w wypadku samochodowym. Auto, które go potrąciło, ciągnęło go za sobą przez kilkaset metrów, powodując ciężkie obrażenia bioder i genitaliów. Serię operacji, która miała przywrócić mu męskość, pan Abbas zaczął w 2012 r. Zabiegów było ponad 100, zakończyły się w lipcu zeszłego roku wszczepieniem bionicznego penisa długości 20,3 cm.

Zaraz po pierwszej operacji ożenił się, ale popełnił poważny błąd - przed ślubem nie przyznał się przyszłej żonie, że nie ma penisa. Liczył, że będzie mógł uprawiać seks zaraz po zabiegu, ale tak się nie stało. Przeszczep przyjął się i zaczął współpracować z organizmem Abbasa dopiero latem 2015 r. - wkrótce po ostatniej operacji mężczyźnie udało się osiągnąć erekcję. Tymczasem żona nie chciała tak długo czekać na niepewny wynik i zażądała rozwodu.

Charlotte Rose będzie zaszczycona

Teraz pan Abad ma stracić dziewictwo z 35-letnią Charlotte Rose - znaną w Wielkiej Brytanii działaczką na rzecz wyzwolenia seksualnego. Rose utrzymuje, że spała z ponad 1 tys. mężczyzn, startowała w wyborach jako niezależna kandydatka z Rochester proponując więcej edukacji seksualnej w szkołach, usuwanie barier w dostępie do seksu dla osób starszych i niepełnosprawnych, legalizację seks-usług. Dowiedziała się o Abadzie z programu telewizyjnego, w którym mężczyzna zaraz po przeszczepie mówił, że jeszcze nigdy nie uprawiał seksu z kobietą. Charlotte Rose zgłosiła się wówczas jako chętna, by wprowadzić go w świat seksu.

- Będę zaszczycona, jeśli wybierze mnie na swój pierwszy raz. Pomogę mu zbudować poczucie wartości i pewność siebie wobec kobiet - powiedziała. Choć Charlotte Rose zwykle za swoje towarzystwo bierze bardzo wygórowaną stawkę (200 funtów za godzinę), to zadeklarowała, że spotkanie z Abadem nie będzie miało aspektu finansowego.

- Całe życie czekałem na to doświadczenie. To najlepszy początek roku jaki mogę sobie wymarzyć - mówi pan Abad. I zapewnia: - Mój penis działa doskonale. Jestem gotowy, by wreszcie to zrobić.

Jak działa sztuczny penis

Bioniczny penis ma w środku dwie rurki, które napełniają się płynem czerpanym z otrzewnej i usztywniają penisa gdy mężczyzna naciśnie guzik zaszyty w jądrze. W ten sposób osiągana jest erekcja. Drugi guzik w jądrze pozwala na opróżnienie rurek i opadnięcie penisa. Bioniczny penis pozwala także na normalne oddawanie moczu. Pokryty jest skórą i tkanką, którą lekarze z londyńskiego University College pobrali z ramienia pana Abada. Ostatnia operacja przytwierdzenia narządu do reszty caiała trwała 11 godzin.

Pytany, czy z bionicznym penisem doświadcza takich samych doznań jak inni mężczyźni, Pana Abad mówi: - Nie sądzę. Chyba nie odczuwam tego tak, jak inni mężczyźni. Jestem od nich inny.

Zobacz także
  • Podziel się