Niewidoma jasnowidzka: Terroryści użyją broni chemicznej w Europie. Świat skończy się w...

dat
08.01.2016 11:43
Baba Wanga

Baba Wanga

Ten rok - jeśli wierzyć przepowiedniom - może nie być najlepszy dla Europy. Ale zdaniem jasnowidzki z Bułgarii ludzkość dotrwa do 5079 roku.

Baba Wanga, a właściwie Wangelija Pandewa Dimitrow to niewidoma jasnowidzka z Bułgarii, nazywana również współczesnym Nostradamusem. Zdaniem osób, które analizują przepowiednie zmarłej w 1996 roku wieszczki, dotychczas sprawdziło się ponad 80 proc. z nich.

Wśród najsłynniejszych prognoz jest ta z 1996 r. - o ataku na World Trade Center: "Amerykańscy bracia upadną zaatakowani przez ptaki ze stali". Ale jest tego znacznie więcej. Jasnowidzka ostrzegała przed tsunami z 2004 roku mówiąc o "ogromnej fali, która obejmie miasta i ludzi, a wszystko zniknie pod wodą". Przepowiedziała śmierć Stalina, rozpad Związku Radzieckiego oraz tragiczne wydarzenia podwodnego statku Kursk.

Są też przepowiednie, które się nie sprawdziły: o trzeciej wojnie światowej, która miała rozpocząć się w 2010 roku, a zakończyć w 2014. Po zakończeniu walk z użyciem broni jądrowej na półkuli północnej życie miało być niemal całkowicie wyniszczone. Wanga zapowiadała także zamach na czterech przywódców mocarstw - wśród nich typowani byli Barack Obama, Nicolas Sarkozy, Władimir Putin i Angela Merkel. Na szczęście nic z tych rzeczy się nie wydarzyło.

Wangelija urodziła się w 1911 roku, a umiejętność przepowiadania odkryła 30 lat później. Potrafiła zdiagnozować choroby i wskazać lekarza lub znachora, który potrafił je uleczyć, przypadkowo napotkanym ludziom potrafiła wskazać przyszłość. Mówi się, że odwiedzali ją ważni politycy. W 1967 władze Bułgarii przyznały jej nawet stałą pensję.

Co wydarzy się w 2016 roku?

Według proroctw Baby Wangi, Europejczycy powinni spodziewać się w zbliżającym się czasie ataków ekstremistów. Z dużym prawdopodobieństwem może chodzić o akty terrorystyczne z użyciem broni chemicznej. Europa pozostanie samotna w walce, a ludzie będą leczyć choroby skóry wywołane wojną. Spora część mieszkańców kontynentu w związku z użyciem broni chemicznej będzie cierpiała także na raka.

Baba Wanga. Inne przepowiednie

2018-2023 - Chiny stają się światową potęgą i realnie zaczynają rządzić Ziemią. Mogą rozpocząć się także zmiany w orbicie naszej planety.

2025- 2028 - Europa wciąż liże rany, coraz mniej osób cierpi z powodu chorób i głodu. Powstają nowe źródła energii, (prawdopodobnie kontrolowana reakcja termojądrowa). Ludzkość wysyła statek kosmiczny na Wenus.

2033-2045 - Topnieją lodowce. Mimo wyższego poziomu mórz, światowa gospodarka ma się dobrze. W Europie do głosu coraz bardziej dochodzą muzułmanie.

2046-2070 - Wszelkie narządy ludzkiego ciała mogą być dowolnie klonowane. Lekarze zamiast leczyć chore organy najzwyczajniej w świecie przeszczepiają w ich miejsce nowe. Ekstremiści atakują Rzym, z pomocą przychodzi armia USA, która użyje nowej broni klimatycznej, powodującej natychmiastowe ochłodzenie, a nawet zamrożenie terenu walki.

2086 - Do tego czasu będzie rozwijało się społeczeństwo bezklasowe.

2088-2167 - Pojawia się nowa choroba, która powoduje natychmiastowe starzenie się. Sztuczne słońce oświetla ciemną stronę Ziemi. Ludzie stają się żywymi robotami. Małe państwa i narody toczą pomiędzy sobą lokalne wojny. Węgrzy odbiorą sygnały z kosmosu, które zawierać będą instrukcję budowy podwodnych kolonii. Zwierzęta zaczną przybierać ludzkie kształty (nie wiadomo, czy nie jest to związane z eksperymentami). Powstanie nowa religia.

2170-2256 - Kolonia na Marsie uruchamia elektrownię jądrową i ogłasza niepodległość. Morskie, podwodne kolonie są już bardzo rozwinięte, produkują energię i żywność. Powoli zanika aktywność słońca, w efekcie czego na Ziemi spada temperatura. Ludzkość wyrusza w kosmos w poszukiwaniu życia pozaziemskiego, dochodzi do pierwszego kontaktu. Niestety przynosi on przede wszystkim groźne choroby.

2262-2304 - Planeta stopniowo zmienia swoją orbitę. Mars jest zagrożony przez komety. Na Ziemi pojawia się nowa ludzka rasa. Ludzkość pozyskuje energię z czarnej dziury. Pojawia się możliwość pierwszych podróży w czasie i kolejne kontakty z obcymi. Podjęto próby pobudzenia Słońca. Naukowcy ujawniają nowe prawa i tajemnice wszechświata.

2341-3805 - Z kosmosu do ziemi zbliża się coś groźnego. Wypadek na jednym ze sztucznych źródeł energii prowadzi do suszy. Nowa ludzka rasa szybko zaczyna dominować. Dwa sztuczne Słońca zderzają się nad Ziemią. Na Marsie wybucha wojna. W Księżyc uderza kometa. Wokół Ziemi tworzy się pierścień z kamieni i pyłu, w efekcie czego zginęło cało życie. Ludzkość jednak rozwija się poza swoją matczyną planetą. Nowe miejsce zamieszkania znajduje się w innym systemie gwiezdnym, a "Nowa Ziemia" nie jest zbyt zaludniona, przez co jej mieszkańcy kontaktują się ze sobą coraz rzadziej. Klimat nowej planety ma spory wpływ na organizmy, przez co rozpoczynają się liczne mutacje. Ludzkość walczy o zasoby, ponad połowa mieszkańców planety wymiera.

3815-3878 - Rozwój cywilizacji zatrzymuje się. Ludzie zaczynają żyć stadnie, podobnie jak zwierzęta. Nowy prorok mówi o moralności, wartościach, religii. Za jego głosem idą wszyscy ludzie.

4302-4674 - Na planecie powstaje coraz więcej miast. Nowy Kościół zachęca do rozwoju technologii. Naukowcy odkrywają jak na nasze organizmy wpływają poszczególne choroby, dzięki temu udaje się znaleźć lekarstwo na każdą z nich. Dzięki mutacji ludzie zaczynają wykorzystywać coraz większe obszary mózgu. Ludzie osiągają taki poziom rozwoju, który pozwala na komunikację ze stwórcą (może chodzić to zarówno o Boga jak i o wyższą cywilizację). Dzięki medycynie osiągamy nieśmiertelność. Rozwój cywilizacji osiąga szczyt. Liczba ludzi żyjących na różnych planetach wynosi około 340 miliardów. Nasza rasa zaczyna asymilować się z obcymi.

5076-5078 - Docieramy do krańca wszechświata. Nikt nie wie co znajduje się za nim. Większość podejmuje decyzję o opuszczeniu znanych nam granic (może chodzić także o podróż między wymiarami), 40 procent populacji jest temu przeciwna.

5079 - Następuje koniec świata.

Zobacz także
  • Podziel się