Paczka trafi do adresata w godzinę

Magda Kłodecka
05.04.2016 15:04

facebook/delfast

Kurierzy na elektrycznych rowerach zaczynają pomykać po stolicy

Ukraiński start up - firma DelFast - od grudnia rozkręca działalność w Warszawie, wcześniej działał już w Kijowie. Oferta tej trochę innej firmy kurierskiej wygląda następująco:
Klient zamawia kuriera po odbiór paczki - przy czym przesyłka może ważyć do 7 kg i mieć wymiary najwyżej 40 x 50 x 50 cm. Kurier na elektrycznym rowerze, zrobionym na specjalne zamówienie firmy, pojawia się w ciągu 10 minut i zabiera przesyłkę. Od razu wyrusza do klienta i - jak gwarantuje DelFast - dociera pod jego drzwi najpóźniej w ciągu godziny. Usługa kosztuje 20 zł, nie zależnie od tego, do którego miejsca w stolicy przesyłkę trzeba dowieźć. Odbiór od nadawcy również może być darmowy, pod warunkiem, że adres mieści się w wyznaczonej strefie (mapa jest na stronie pl.delfast.co/pl/ - ciagle jest uaktualniana, więc na razie lepiej zadzwonić i zapytać o ewentualną dopłatę za odbiór). Jeśli trzeba pojechać dalej, koszt przesyłki rośnie o 10 zł.

- W tej chwili obsługujemy przede wszystkim firmy cateringowe, które dostarczają warszawiakom posiłki, np. do pracy. Ale usługi dla klientów indywidualnych również świadczymy - mówi Maksym Kiselov z DelFastu. - Również stronę internetową tłumaczymy z ukraińskiego i poprawiamy, dlatego mogą tam jeszcze zdarzyć się jakieś pomyłki.

Firma zaznacza, że może też przesyłkę ubezpieczyć oraz że dostarcza tylko jedną paczkę podczas jednego kursu. „Nasz kurier zawsze będzie miał resztę” - zachęca klientów dostawca.

Więcej o:
  • Podziel się