Pies wita właścicielkę po 7 miesiącach rozłąki. Niezwykle wzruszające wideo

mif
29.04.2016 09:27
Facebook

Facebook

Maria Macoci przez ostatnie kilka miesięcy borykała się z bardzo trudną sytuacją osobistą. Przez cały ten czas nie mogła doczekać się ponownego spotkania ze swoim psem.

Ostatnie miesiące były dla Marii Macoci bardzo trudne - po ciężkim rozwodzie z mężem zdecydowała się wyjechać na 7 miesięcy, aby poukładać swoje sprawy na nowo. Kobieta zostawiła psa w rodzinnym domu w Szwecji, gdzie mieszkają jej rodzice.

Maria nie spodziewała się tak gorącego przywitania kiedy wreszcie wróciła z Ameryki. Sandy skakał i piszczał, dając upust swojej radości. Zarówno pies jak i jego właścicielka byli niezwykle wzruszeni.

- Kiedy po raz pierwszy spojrzałam na Sandy'ego wiedziałam, że będzie mój. Czułam, że go potrzebuję - mówi wzruszona właścicielka.

Początkowo pies był w bardzo złym stanie - miał robaki, był wychudzony i dręczony przez poprzednich właścicieli. Maria zaopiekowała się nim i uratowała mu życie, a Sandy uratował życie Marii.

- Po rozwodzie miałam myśli samobójcze. Sandy był powodem, dla którego nigdy się nie poddałam - mówi Maria. - To dzięki niemu każdego ranka wstawałam z łóżka. Nie wiem, co by się stało, gdybym go nie miała.

Maria pracuje na stałe jako niania w Nowym Jorku. Niedługo znów będzie musiała wyjechać z kraju. Tym razem nie chce jednak opuszczać swojego psa, który razem z nią wkrótce wyleci do Ameryki.

  • Podziel się