H&M Club - program z rabatami dla klientów sieciówki

agapias
04.05.2016 10:00
H&M

H&M (Wyborcza.biz)

Polacy to kolejni po Norwegach, Holendrach, Niemcach, Austriakach i Finach klienci popularnej marki, którzy będą mogli liczyć na dodatkowe rabaty podczas zakupów. Wyfraczy dołączyć do programu H&M Club

Z programu można korzystać na komputerze i na smartphonie. Najwięcej opcji mamy do wybory, gdy ściągniemy na telefon aplikację H&M. Rejestrując się w programie za każdą wydaną złotówkę w sklepie internetowym i stacjonarnym (przy zakupach trzeba dać do zeskanowania kod z aplikacji) dostaniemy jeden punkt w H&M Club. Na wstępie każda osoba otrzyma też 100 punkt za rejestrację i 20 proc. zniżki do wykorzystania w sklepie internetowym (do 8 maja) i sklepach stacjonarnych (15 maja). Rabaty będą się pojawiły w aplikacji w zakładce H&M Club po zalogowaniu. Niektóre z nich będą się dostosowywały do naszych zakupów np. jeśli często kupujemy kosmetyki to może nam zostać zaproponowany rabat właśnie na te produkty. Za rabaty będzie się płaciło zgromadzonymi punktami.

Dodatkowo dzięki programowi będzie też można postarać się o udział w dodatkowych wydarzeniach - zakupach ze stylistą, przedpremierowych sprzedażach specjalnych kolekcji, wyjazdach na pokazy do Nowego Jorku czy na festiwale muzyczne Coachella lub Roskilde.

Zobacz także
  • Podziel się