Te gwiazdy na najmodniejszą imprezę roku włożyły ciuchy z sieciówki

agapias
04.05.2016 14:18
Jennifer Hudson miała na sobie białą, gorsetową suknię z jedwabiu eksponującą
urok trójwymiarowego ręcznego zdobienia z podłużnych koralików, francuskich supełków i ręcznie stapianych cekinów. Suknia zakończona jest przeszło metrowym trenem.

Jennifer Hudson miała na sobie białą, gorsetową suknię z jedwabiu eksponującą urok trójwymiarowego ręcznego zdobienia z podłużnych koralików, francuskich supełków i ręcznie stapianych cekinów. Suknia zakończona jest przeszło metrowym trenem. (Larry Busacca / Getty Images)

Na odbywającą się w poniedziałek galę w nowojorskim Metropolitan Museum of Art pięć gwiazd przyszło w kreacjach z H&M

Szwedzka sieciówka po raz drugi ubrała gwiazdy na przyjęcie uznawane za najważniejsze wydarzenie w świecie mody. Co roku towarzyszy ono otwarciu nowej wystawy w nowojorskim MET i dress code związany jest z tematem ekspozycji.

W tym roku wystawa nosi tytuł „Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology” i jest poświęcona wykorzystaniu nowoczesnych technologii przy produkcji ubrań. Stąd dosyć kosmiczne kreacje części gości.

W kreacjach z H&M na gali pojawili się: piosenkarki Ciara i Jennifer Hudson, aktorka i piosenkarka Hailee Steinfeld, model Lucky Blue, modelka Pyper America Smith i aktorka i modelka Amber Valletta.

Stroje zostały wykonane z użyciem takich technik jak laserowe cięcia oraz ręcznie wykonane hafty, zdobienia z pierza, kamieni i kryształów.

Zobacz także
  • Podziel się