Dziennikarka z autyzmem prowadzi swój talk-show. Pierwszy gość? Channing Tatum

mif
06.05.2016 14:46
screen/youtube.com

screen/youtube.com

Ma zaledwie 21 lat, autyzm i poważne problemy z komunikacją. Kilka dni temu opublikowała pierwszy odcinek swojego internetowego talk-show. Jej gościem był Channing Tatum.

Carly Fleischmann ma 21 lat, cierpi na autyzm i ma kłopoty z komunikacją werbalną. Ze światem komunikuje się za pomocą komputera, który wydaje za nią dźwięki.

Carly od zawsze marzyła, by prowadzić własny talk-show. Mimo choroby, jej marzenie spełniło się.

29 kwietnia w sieci pojawił się pierwszy odcinek internetowego programu „Speechless”, którego gospodynią jest właśnie Carly.

 

Gościem, dziewczyny był znany hollywoodzki aktor Channing Tatum. - Chciałabym przedstawić wam mojego pierwszego gościa. Był striptizerem, funkcjonariuszem policji, tajnym agentem, reporterem, chłopakiem wielu kobiet... a wkrótce, kiedy już zostawi swoją żonę dla mnie, będzie również rozwodnikiem! – tymi słowami Fleischamnn rozpoczęła pierwszy odcinek swojego internetowego show, który w ciągu kilku dni obejrzało ponad 2 miliony widzów.

Carly zadała Chainingowi pytania, których prawdopodobnie nikt wcześniej nie ośmielił się mu zadać. W ciągu 7 minut zdążyła porozmawiać z aktorem o jego lękach, żonie, córce i znajomych z Hollywood.

Fleischmann zaprezentowała imponujące umiejętności komunikacyjne, a amerykańskie media rozpisują się o pierwszym na świecie talk-show prowadzonym przez osobę autystyczną.

Zobacz także
  • Podziel się