Kup koszulkę Dennisa Wojdy w TK Maxx. Pomożesz podopiecznym Akademii Przyszłości

red
02.06.2016 18:56
TK Maxx

TK Maxx (TOMASZ STANCZAK)

W sklepach sieci TK Maxx można kupić specjalne charytatywne koszulki oraz torby z nadrukami rysownika komiksowego, Dennisa Wojdy. Ilustracje są efektem konkursu ?Kim chcesz zostać w przyszłości?, który TK Maxx zorganizował dla podopiecznych Akademii Przyszłości, która jest siostrzanym programem Szlachetnej Paczki. Od 13 lat pomaga dzieciom, które są w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej.

Podczas konkursu każdy z uczestników Akademii mógł odpowiedzieć na pytanie za pomocą różnych środków wyrazu - opowiadania, zdjęcia lub filmu. Zgłoszenia konkursowe zostały przygotowane przez dzieci pod okiem ich tutorów, a zwycięskie projekty zawodów zinterpretował Dennis Wojda, tworząc wspomniane ilustracje. Dochód ze sprzedaży charytatywnych koszulek oraz toreb zostanie przekazany na wsparcie programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i pomoże potrzebującym dzieciom.

Do wsparcia działań charytatywnych, prowadzonych z okazji Dnia Dziecka przyłączyła się topmodelka Kamila Szczawińska: - Każde, nawet najmniejsze wsparcie, ma znaczenie, dlatego gorąco zachęcam do wspólnego angażowania się w budowanie szansy dla dzieci, które dzięki nam mogą zyskać lepszą przyszłość - dodała Szczawińska.

Cena koszulek dziecięcych - 34.99 zł i 39.99 zł

 

Cena koszulki damskiej - 69.99 zł

 

Cena torby - 4.99 zł

  • Podziel się