InPost dostarczy przesyłkę w ciągu 2-5 godzin lub szybciej

kło
09.06.2016 15:07
Doręczyciel InPost

Doręczyciel InPost (CEZARY ASZKIEŁOWICZ)

Na razie Kurier Lokalny dotrze tylko do dziewięciu miast, ale wkrótce ma pojawić się w kolejnych dużych miejscowościach

 

Nowa przesyłka InPostu typu „same day” nosi nazwę Kurier Lokalny. Na razie dostępna jest w dziewięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie i Rzeszowie oraz 30-kilometrowej strefie od ich granic (strefa II). Korzystać z niej mogą firmy zajmujące się handlem internetowym,  bedące klientami firmy, które chcą szybko dostarczać przesyłki do klientów. Ceny za dostawę tego samego dnia zaczynają się od 16,35 zł.

- „Same day” to kolejna usługa InPost dedykowana nadawcom e-commerce. U jednego operatora będzie teraz można zamówić najwięcej w Polsce usług logistycznych: od listu e-commerce poleconego poprzez usługę InPost Kurier oraz Kurier Lokalny, aż do Paczkomatu - powiedział Sebastian Anioł, prezes zarządu InPostu.

Usługa Kurier Lokalny jest realizowana w systemie „od drzwi do drzwi” i oferowana jest w trzech kategoriach: - Standard z pięciogodzinnym gwarantowanym czasem doręczenia; - Expres z czasem do dwóch godzin; - Super Expres, w której czas dostarczenia zależy tylko od odległości między nadawcą a odbiorcą.

Więcej o:
  • Podziel się