Nie chcesz rozstawać się z kotem? Dzięki tej bluzie zawsze będziecie razem

Sylwia Jakulewicz
04.07.2016 11:38
Bluza, w której schowasz kota.

Bluza, w której schowasz kota. (Fot. za twitter.com/VELVET Magazine)

Nie lubisz zostawiać swojego pupila samego w domu? Jesteś zmęczony noszeniem kota lub psa na rękach? Japońska firma Unihabitat wypuściła letnią bluzę, w której zmieści się domowy zwierzak.

Twórcy innowacyjnej bluzy to miłośnicy zwierząt, zwłaszcza domowych. Specjalizują się w tworzeniu akcesoriów, które ułatwiają życie zarówno pupilom, jak i ich właścicielom.

W okresie letnim koty i psy więcej czasu spędzają na dworze, domagają się także od swoich właścicieli częstszych spacerów. Japończycy idą z duchem czasu i rezygnują z tradycyjnej smyczy.

Model Summer Mewgaroo Hoodie to bluza wykonana ze stuprocentowej bawełny. Nie ma rękawów, jest przewiewna, zatem sprawdzi się również w upalne dni. 

Dla autorów projektu najważniejszy jest jednak komfort zwierzaków. W kieszeni dedykowanej pupilowi zamontowano saszetkę z lodem, która ochłodzi kota podczas upałów. Dodatkowo kot może liczyć na stałą zabawę pomponikami zamontowanymi przy kołnierzu.

Twórcy bluzy przekonują, że ich produkt jeszcze bardziej zacieśnia więzi między człowiekiem i domowym pupilem. Zwierzę czuje się bezpiecznie, a jego właściciel może swobodnie przemieszczać się, mając swojego przyjaciela przy sobie.

 

Warto dodać, że kieszeń zmieści kota lub psa, który nie waży więcej niż 7 kilogramów. Produkt można kupić w internecie, na stronie japońskiego Amazona. Kosztuje 4860 jenów, czyli około 190 złotych.

Zobacz także
  • Podziel się