PokeDates: pierwszy pokemonowy serwis randkowy

mif
21.07.2016 07:30
Twitter

Twitter

20 lipca wystartowała pierwszy pokemonowy serwis randkowy. Jego użytkownicy dzięki aplikacji PokeDates mogą umawiać się na spotkania przy najbliższych punktach PokeStop i wspólnie łapać pokemony

Jak to działa? Wystarczy zalogować się na stronie www.gopokedates.com i odpowiedzieć na kilka pytań. Na podstawie odpowiedzi serwis PokeDates łączy w pary pasujące do siebie osoby. Obie strony dostają informację o czasie i miejscu (zazwyczaj jest to najbliższy punkt PokeStop), w którym będą mogły spotkać się na wspólna grę.

Usługa opiera się na istniejącym serwisie randkowym o nazwie Projekt Fixup, którego innowacyjność polega na tym, że to nie komputer jest odpowiedzialny za parowanie użytkowników ale zatrudnieni w tym celu specjaliści.

- Dzięki serwisowi PokeDates ludzie będą mogli zamienić randki online na offline i spotykać się w rzeczywistym świecie - mówi Dank Korenevsky, szef projektu.

W przeciwieństwie do samej gry usługa randkowa nie jest bezpłatna. Darmowe jest jedynie pierwsze spotkanie, umówienie się na każdą kolejną randkę kosztuje aż 20 dolarów. 

Zobacz także
  • Podziel się