Polscy olimpijczycy dotarli do Rio. Wrażenia z wioski olimpijskiej? "Brud i syf"

szykru
25.07.2016 10:56

Facebook/Artur Mikołajczewski

Igrzyska Olimpijskie ruszają 5 sierpnia, ale już niektórzy sportowcy zameldowali się w Brazylii. Swoimi pierwszymi spostrzeżeniami podzielili się polscy wioślarze, którzy byli zszokowani warunkami panującymi w wiosce olimpijskiej.

 - Wszystko na pierwszy rzut oka piękne, ładne, wysokie nowe wieżowce ładnie przygotowana wioska jednak to co zastaliśmy wewnątrz budynku to jest powiem delikatnie tragedia - napisał na Facebooku Artur Mikołajczewski.

Polski olimpijczyk zauważył, że okropne warunki mogą być wynikiem pośpiechu pracowników, którzy wykańczali budynki.

- Po prostu brud i syf. Na ta chwile borykamy się z wszędobylskim kurzem oraz miedzy innymi nie działającą toaletą. Na dodatek do wczoraj nie było nawet łóżek które sami organizatorzy przyznali przywieźli na szybko abyśmy mogli odpocząć.Tylko średnio na brudnym materacu i bez pościeli - napisał.

Facebook/Artur Mikołajczewski

Aby nie być gołosłownym, polski sportowiec zamieścił zdjęcia na Facebooku. Dzięki nim, sami możecie zobaczyć, jak prezentują się warunki we wiosce olimpijskiej.

Artur Mikołajczewski zapowiedział również, że na jego facebookowym koncie będą pojawiały się relacje zdjęciowe przedstawiające zarówno te dobre, jak i te złe rzeczy.

Więcej o:
  • Podziel się