Dilerzy wypuścili "limitowaną" edycję kokainy. Specjalnie na igrzyska olimpijskie w Rio

szykru
27.07.2016 14:12
Przygotowania do Rio

Przygotowania do Rio (RICARDO MORAES / REUTERS / REUTERS)

Brazylijscy dilerzy przygotowali specjalnie opakowania z kokainą, które ściśle nawiązują do igrzysk olimpijskich. Woreczki strunowe z narkotykiem posiadają logo olimpiady i ostrzeżenie.

Brazylijska policja od lat walczy z handlarzami narkotyków. Niestety ta walka jest bardzo jednostronna, a dilerzy wychodzą z niej zwycięską ręką.

Teraz brazylijskie media donoszą, że na czarnym rynku pojawiła się "limitowana" edycja kokainy. Narkotyk zapakowany jest w woreczek, na którym nadrukowane jest logo tegorocznej olimpiady. Oprócz tego widnieje informacja, aby "nie zażywać kokainy w pobliżu dzieci".

Jak widać, dilerzy w Rio de Janeiro doskonale radzą sobie nie tylko w marketingu, ale również dbają o bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych. Nie do śmiechu jest jednak mieszkańcom Rio. Ci obawiają się, że podczas igrzysk olimpijskich przestępczość związana z handlem narkotykami znacząco wzrośnie.

Warto też przypomnieć, że do olimpiady pozostał nieco ponad tydzień (uroczyste rozpoczęcie igrzysk olimpijskim zaplanowane jest na 5 sierpnia). Do Rio  dotarli już pierwsi sportowcy, którzy podzielili się opiniami na temat wioski olimpijskiej. Patrząc na te zdjęcia opublikowane przez polskich wioślarzy, śmiało można powiedzieć, że warunki - delikatnie mówią - nie są najlepsze.

 

Więcej o:
  • Podziel się