Szokujące zdjęcia ojca i 8-letniej córki z martwym jeleniem. "Wzięła gryza z jego ciepłego, drżącego serca"

syljak
27.08.2016 11:41
8-letnia dziewczynka je serce upolowanego z ojcem jelenia

8-letnia dziewczynka je serce upolowanego z ojcem jelenia (Fot. za facebook.com/Johny Sarah Yuile)

Myśliwy z Nowej Zelandii upolował wraz z 8-letnią córką jelenia. Dumny ojciec pochwalił się na Facebooku wstrząsającą fotografią, na której umorusane krwią dziecko gryzie serce jelenia. - Zobaczcie moją małą, różową nindżę, Chloe, z jej pierwszym młodym jeleniem - napisał pod kontrowersyjnym zdjęciem.

Johny Sarah Yuile wybrał się na początku sierpnia na polowanie z córką do Hawke’s Bay, który znajduje się we wschodniej części wyspy.

Już sam fakt, że 8-letnia dziewczynka poluje na zwierzęta, wzbudził gniew internautów. "Różowa księżniczka nindża" ponoć sama zastrzeliła jelenia.

-Tropiła go i oddała niełatwy strzał z 40 metrów” - napisał pod pierwszym pamiątkowym zdjęciem, które wywołało w sieci dyskusję na temat udziału dzieci w polowaniach.

Ojciec z córką upolowali jeleniaOjciec z córką upolowali jelenia Fot. za facebook.com/Johny Sarah Yuile

Ale prawdziwa fala hejtu polała się pod drugim zdjęciem, które pojawiło się na profilu mieszkańca Nowej Zelandii. W wywiadzie dla "Daily Mail"Johny wyjaśnił, że po zabiciu jelenia jego serce było jeszcze ciepłe. Według tradycji kultywowanej przez myśliwych z tamtego rejonu, należy zjeść serce pierwszej upolowanej zwierzyny.

Zarówno ojciec , jak i 8-latka z uśmiechem na twarzy przelali te słowa w czyn.

8-latka gryzie serce upolowanego jelenia8-latka gryzie serce upolowanego jelenia Fot. za facebook.com/Johny Sarah Yuile

 "Polowanie jest cool"

Zdjęcie bardzo szybko obiegło lokalne media. O małej Chloe zrobiło się głośno. Dziewczynka udzieliła wywiadu dla portalu "NZ Stuff", w którym przyznała, że serce smakowało jej "całkiem dobrze".

 - Pomyślałam, że to bardzo cool. Lubię polować z tatą, a przy okazji zdobyć trochę mięsa dla rodziny - dodała.

Ostre komentarze mówiące o bestialskim zachowaniu ojca, który manipuluje dzieckiem i każe jeść mu surowe mięso, które przecież mogło zaszkodzić zdrowiu dziewczynki, fotografia zniknęła z Facebooka.

Podobne oburzenie internautów wywołały zdjęcia innego myśliwego z córką. 12-letnia Aryanna Gourdin z USA kontynuuje rodzinną tradycję i razem z ojcem jeździ po Afryce, gdzie nie tylko obserwuje łupy ojca, ale także pozuje do zdjęć z martwymi zwierzętami. Jej zdjęcie z martwą żyrafą i komentarz dziewczynki "Oto jedno z moich łowieckich marzeń" spotkało się z ostrą reakcją obrońców praw zwierząt.

 

 

 

Zobacz także
  • Podziel się