Prawie przeoczył spotkanie z Rihanną, ale dzięki tej minie wygrał sławę w internecie

syljak
02.09.2016 10:19
Omal nie przeoczył spotkania z Rihanną

Omal nie przeoczył spotkania z Rihanną (Fot. za wikipedia.org/instagram.com/yourgirlsigcrush)

Wychodzisz ze sklepu odzieżowego, idziesz sobie ulicą, aż tu nagle wszyscy wyciągają telefony i krzyczą z zachwytu. Okazuje się, że właśnie zostałeś gwiazdą sieci, bo jako jedyny z tłumu nie zauważyłeś, że obok Ciebie właśnie przechodzi jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie.

Każdy fan marzy o tym, by spotkać, porozmawiać lub chociaż zobaczyć z bliska swojego idola. Czasem sam widok gwiazdy  wystarczy, by urozmaicić nasz dzień.

18-letni Johnathan Galunas jeszcze kilka tygodni temu był zwykłym nastolatkiem z USA. Wszystko zmieniło się dzięki spotkaniu z Rihanną, a dokładniej jednemu zdjęciu, które przyniosło chłopakowi sławę.

Johnathan robił zakupy w "Topshopie" w Nowym Jorku. Wychodząc ze sklepu rozmawiał przez telefon. Rozmowa tak go pochłonęła, że omal nie przeoczył kroczącej obok pięknej Rihanny. Gwiazda była bez obstawy, co wywarło na przechodniach jeszcze większe wrażenie. 18-latek dopiero po chwili zrozumiał, dlaczego tyle osób po wyjściu ze sklepu uśmiechało się do swoich komórek.

Jeden z gapiów sfotografował Johnathana w momencie, w którym uświadomił sobie, na kogo patrzy zachwycony tłum. Ta mina szybko trafiła do sieci, a chłopak z dnia na dzień stał się twarzą amerykańskich portali i memów.

 

Zobacz także
  • Podziel się