Lider zespołu disco-polo przeciw islamizacji Polski. Sam chce śpiewać po arabsku

jk
12.09.2016 08:54
Sławomir Świeżyński, lider zespołu Bayer Full

Sławomir Świeżyński, lider zespołu Bayer Full (Fot. Franciszek Mazur/Agencja Gazeta)

Sławomir Świerzyński znany twórca zespołu Bayer Full jest zaliczany do najbogatszych Polskich celebrytów. Podbił już chiński rynek muzyczny, gdzie sprzedał 60 mln egzemplarzy z chińskimi wersjami m.in. Majteczek w kropeczki. Teraz planuje hity dla publiczności w Arabii Saudyjskiej - donosi Fakt

Sławomir Świerzyński ma na Facebooku zdjęcie w tle z hasłem: „Nie - dla islamizacji Polski”. Jednocześnie - jak donosi Fakt - muzyk planuje podbić rynek muzyczny w Arabii Saudyjskiej.

- Azja była i jest kierunkiem, który nam się rozwija, ale teraz upomniała się o nas Arabia Saudyjska - chwali się w Fakcie. Trochę się boję, czy dam radę, bo mam już 55 lat. Wszystko dzieje się bardzo dynamicznie. Okazało się, że w Arabii jest zapotrzebowanie na naszą muzykę. W tym roku planujemy tam dotrzeć. Teraz jesteśmy na etapie podpisywania umów i kontraktów. Będziemy się uczyć arabskiego i nie ukrywam, że nie będzie to łatwe - czytamy w tabloidzie.

Muzyk hitów takich jak Majteczek w kropeczki, Blondyneczki i Żony ma już za sobą podbój rynku chińskiego. Jego płyta sprzedała się na tamtym rynku w nakładzie ponad 60 mln egzemplarzy.

 

 
Więcej o:
Zobacz także
  • Podziel się