Kuba Wojewódzki wziął ślub? Internet huczy od plotek

syljak
15.09.2016 09:51
Kuba Wojewódzki wziął ślub? Tak donoszą plotkarskie portale

Kuba Wojewódzki wziął ślub? Tak donoszą plotkarskie portale (Fot. za instagram.com/renul_ka/kuba_wojewodzki_official)

Kuba Wojewódzki ożenił się z modelką Renatą Kaczoruk - ta wiadomość zelektryzowała polskie media. - Na prawej ręce showmana pojawiła się obrączka - powiedział portalowi "Party" tajemniczy informator.

Już tydzień temu najsłynniejszy kawaler w Polsce zaintrygował fanów informacją o swoim ślubie. Na Instagramie Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie w garniturze opatrzone hashtagiem "jaki ślub taka Wenecja" (nawiązanie do bajkowego ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka ).

 

 

Również 30-letnia partnerka dziennikarza dała się ponieść ślubnej atmosferze i zapozowała do zdjęcia z wiankiem kwiatów we włosach.

 

Tyle wystarczyło, by rozbudzić ciekawość internautów. A najnowsze doniesienia informatora party.pl podsycają te spekulacje.

- Nasz informator  kilka dni temu pojawił się na nagraniach do nowego odcinka programu dziennikarza. Na prawej ręce showmana zobaczył obrączkę, ale to nie wszystko! Gościem programu był Andrzej Serweryn, którego będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin w filmie o rodzinie Beksińskich. W rozmowie z aktorem dziennikarzowi wyrwało się, że niedawno został mężem Renaty Kaczoruk! - czytamy na party.pl .

Fani 53-letniego showmena powinni zatem dokładnie przyjrzeć się jego palcom. Być może już w następnym odcinku talk-show Wojewódzkiego, dostrzegą na jednym obrączkę.

Zobacz także
  • Podziel się