Bentley Kuby Wojewódzkiego rozbity. Wjechał w niego pijany kierowca

pas
19.09.2016 11:26
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki (AG)

Zaledwie kilka miesięcy temu Kuba Wojewódzki chwalił się swoim nowym bentley'em, a teraz będzie musiał oddać auto blacharzom. Na Instagramie zasugerował, że wjechał w niego pijany kierowca.

Kuba Wojewódzki znany jest z zamiłowania do luksusowych samochodów. Ostatnio głośno było o jego zielonym lambourghini. To właśnie tym pojazdem jechał, gdy w okolicach Grudziądza zatrzymali go policjanci. Zdjęcie z funkcjonariuszami zrobiło furorę w sieci.

Lambourghini to jednak tylko jeden z samochodów dziennikarza. W marcu pochwalił się po raz pierwszy bentley’em continental GT speed. Przez jakiś czas będzie się jednak musiał obejść bez niego. W nocy z niedzieli na poniedziałek Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie auta po kolizji.

W opisie gospodarz popularnego talk-show dodał, że winę ponosi inny kierowca. - Pan Robert się spieszył, bo miał dwa promile - napisał dziennikarz.

Uszkodzenia samochodu nie wyglądają poważne – wgnieciony przedni zderzak oraz rozbite reflektory. Po wizycie w blacharni powinien wyglądać, jak nowy. Koszty naprawy i tak będą jednak niemałe.

Nowy bentley to wydatek około 1 mln zł. Sprawca wypadku powinien się więc liczyć ze sporym odpływem gotówki, bo jeśli okaże się, że rzeczywiście był pijany, ubezpieczyciel może domagać się zwrotu pieniędzy.

Zobacz także
  • Podziel się