Prawdziwa gratka dla mięsożerców. Już niedługo w ofercie Lidla znajdzie się "skarb polskich lasów"

szykru
21.09.2016 13:16

ŁUKASZ ANTCZAK

Lidl po raz kolejny zaskakuje klientów swoją ofertą. Tym razem, już od czwartku 29 września w asortymencie znajdzie się największy skarb polskich lasów - dziczyzna.

Dziczyzna jest szlachetnym i znakomitym mięsem. Dodatkowo bardzo wartościowym, bo bogatym w składniki odżywcze. To wyjątkowe i soczyste mięso staje się jeszcze bardziej kruche po poddaniu go procesowi mrożenia.

Jest to zarówno najbezpieczniejsza forma przechowywania dziczyzny, jak również najlepszy sposób na wydobycie jej walorów smakowych. Właśnie w takiej formie dziczyzna będzie sprzedawana w Lidlu.

Dziczyzna obecna jest na polskich stołach od wieków. Wiemy jak wielu ma zwolenników, dlatego podjęliśmy decyzję, by akcyjnie zaproponować ją naszym klientom. Dzięki temu wysokiej jakości dziczyzna w atrakcyjnej cenie będzie mogła zagościć w wielu polskich domach – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager, Lidl Polska.

Od czwartku 29 września w ofercie znajdzie się m.in. gulasz z dzika (8,99 zł/300 g/1 opak.) i szynka z dzika (39,90 zł/1 kg). W najbliższym czasie klienci będą mogli zakupić także udziec z jelenia i gulasz z jelenia.

Zobacz także
  • Podziel się