Naga Polka na Instagramie. W jej zdjęciach chodzi o coś więcej niż o nagość

olasup
23.09.2016 09:37
Niesamowita fotografia Magdaleny Wosińskiej

Niesamowita fotografia Magdaleny Wosińskiej (Instagram / @themagdalenaexperience)

Magdalena Wosińska założyła konto na Instagramie, aby umieszczać tam swoje zjawiskowe zdjęcia. Na każdym z nich występuje nago.

Zdjęcia przyciągają jednak uwagę nie dlatego, że Magdalena jest naga, ale dlatego, że ich kompozycje są po prostu przepiękne.

Sama autorka zdjęć mówi, że w fotografiach chodzi o coś więcej niż o epatowanie nagością. Chce nimi pokazać, że każdy powinien zaakceptować swoje ciało i nie powinien wstydzić się nagości, bo to zupełnie naturalna sprawa.

Polka, która w dzieciństwie wyjechała do Stanów Zjednoczonych, poświęciła swojemu projektowi aż 8 lat. Wcześniej fotografowała głównie swoich znajomych, teraz jeździ po całym świecie i wykonuje zdjęcia promujące naturalność. Zjeździła wiele miejsc w USA i Europie, m.in. Paryż, Londyn, Grecję oraz Polskę.

Nie chcę, żeby zdjęcia były wulgarne. Tu chodzi o głębię i kompozycję" - podkreśla Magdalena podczas wywiadu dla "W Magazine".

I ma rację, zdjęciom nie można zarzucić wulgarności ani pretendowania do miana pornografii. Kompozycje i scenerie, na tle których pozuje dziewczyna, są tak piękne, że trudno oderwać od nich oczy. Nagie ciało jest ich uzupełnieniem i częścią.

Zobaczcie, niesamowity projekt Magdaleny Wosińskiej.

Zobacz także
  • Podziel się