Muzeum Wojska Polskiego zaprasza fanów motocykli

red
29.09.2016 17:17
Zlot motocyklistów

Zlot motocyklistów (mat.pras.)

Zlot motocyklistów, aukcja obrazów, pokaz filmu i koncerty - w taki sposób Fundacja Talentów Moc wraz z Muzeum Wojska Polskiego będzie budować mosty porozumienia, tolerancji i empatii

Już 2 października na terenie Muzeum Wojska Polskiego spotkają się fani jednośladów, wśród nich wielu niepełnosprawnych motocyklistów – ludzi z pasją, pogodą ducha, którzy się nigdy nie poddają.

Kilku z nich to bohaterowie filmu „To nie koniec drogi” w reżyserii Jarosława Frankowskiego vel Franka. W czasie eventu odbędzie się przedpremierowy pokaz produkcji, która w całości zostanie wyemitowana w TVP.

 

Imprezę uświetni występ wenezuelskiej piosenkarki Beatriz Blanco , która swoim barwnym głosem skradnie serca uczestników, oraz młodej piosenkarki rockowej Kamili Kostki.

 

Blask szybkich harleyów nie przyćmią zabytki motoryzacji wojskowej, które będą niespodzianką przygotowaną przez Muzeum Wojska Polskiego – zaprezentujemy m.in. model SPYDER CAN-AM.
Podczas eventu odbędzie się także aukcja unikatowych obrazów autorstwa Agaty Di Masternak .

Ta wyjątkowa impreza ma na celu integrację środowisk miłośników motoryzacji i niepełnosprawnych motocyklistów. Zapraszamy serdecznie, liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji na stronie Fundacji Talentów Moc

  • Podziel się