TVP szykuje reality-show z celebrytami. Będą poddawani wyzwaniom

pas
02.11.2016 10:49

WOJCIECH SURDZIEL

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl prace nad programem już trwają. ?Mów mi mistrzu?, bo tak ma się nazywać program, jest autorskim pomysłem pracowników Telewizji Polskiej.

Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl powstały już trzy pilotowe odcinki programu „Mów mi mistrzu”. To format wymyślony przez TVP, w którym mają występować celebryci (m.in. Krzysztof Skiba, Aleksandra Szwed oraz Katarzyna Glinka).

„W każdym odcinku będą oni brać udział m.in. w improwizowanych scenach i wcielać się w nieznane sobie role. Do ostatniej chwili uczestnik nie zna scenariusza i nie wie, kogo ma zagrać” – czytamy w artykule.

Pierwotnie program miał być nadawany już od września. Ostatecznie pilotażowe odcinki mają zostać zaprezentowane w grudniu. Jeśli będą cieszyć się zainteresowaniem widzów, „Mów mi mistrzu” trafi najprawdopodobniej do wiosennej ramówki TVP 2.

Program to najprawdopodobniej odpowiedź publicznego nadawcy na produkcje z celebrytami, które oferują telewizje niekomercyjne, m.in. "Azja Express" w TVN oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie.

  • Podziel się