Powstał napój energetyczny Patriota. Do sprzedaży trafi w Święto Niepodległości

agapias
06.11.2016 17:19
Napój ma biało - czerwoną puszkę i jest reklamowany jako produkt dla prawdziwych patriotów

W informacji prasowej twórcy piszą, że kierują swój napój do wszystkich, którzy czują i wierzą, że dobro naszej ojczyzny jest wartością nadrzędną. Twórcy zastrzegają jednak, że nie zamykają się na konkretną grupę odbiorców.

Nie chcemy się zamykać na konkretną grupę odbiorców. Chcemy, żeby naszego energy drinka pito podczas ważnych wydarzeń państwowych, imprezy masowych, meczy czy innych wydarzeń sportowych  - mówi w rozmowie z MetroCafe.pl Krzysztof Ignatowicz jeden z twórców napoju.

Choć pomysł na Patriotę może przypominać niedawne zamieszanie wokół napoju energetycznego Żołnierze Wyklęci, za którym stał producent napoju Super Ruchacz, w tym wypadku wzorem był produkt z Wielkiej Brytanii.

Inspiracją do powstania Patrioty był energy drink Brexit, który stworzyli Polacy mieszkający w Anglii – tłumaczy Ignatowicz

Na razie nie wiadomo, dokładnie gdzie ani za ile będzie można kupić napój energetyczny. Jego oficjalna premiera przewidziana jest 11 listopada.

Produkt jest już wymyślony, znak towarowy w czasie zastrzegania. Czekamy tylko na osoby zainteresowane  dystrybucją – dodaje Ignatowicz.
Zobacz także
  • Podziel się