"Dziecko płacze", "Oddajcie świeżaki złodzieje!". Teraz to Biedronka jest atakowana za promocję

pas
15.11.2016 10:17
Gang Świeżaków

Gang Świeżaków (Biedronka)

W ostatnim czasie z krytycznymi komentarzami musiał mierzyć się Lidl, teraz klienci mają pretensje do Biedronki. Problemem okazał się brak pluszaków, które są nagrodą za zebrane naklejki.

Dyskonty w Polsce trzymają się mocno, a na każdą kolejną promocję klienci wręcz się rzucają. Gorzej, gdy coś nie idzie po ich myśli. W komentarzach na Facebooku Biedronka atakowana jest za swoją promocję z Gangiem Świeżaków.

Przypomnijmy, za zakupy w Biedronce można otrzymywać naklejki, a następnie wymienić je na pluszowe warzywa i owoce. Naklejki rozdawane są już tylko do 20 listopada, a odbierać maskotki można do 4 grudnia. Tyle teoria, bo w praktyce w wielu sklepach maskotek już po prostu nie ma. Ta sytuacja wywołała prawdziwą histerię wśród klientów. Internauci wypisują kolejne miasta, w których nie można wymienić naklejek na zabawki.

Komentarze na temat promocji BiedronkiKomentarze na temat promocji Biedronki Facebook

 

Wydaje się jednak, że oburzeni internauci nie przyjrzeli się dokładnie regulaminowi akcji, a szczególnie punktowi 4.5:

Organizator zastrzega, a Uczestnik przyjmuje do wiadomości i akceptuje, że liczba Świeżaków (w tym ich rodzajów) w ramach Akcji jest ograniczona, a dostępność Świeżaków, w tym ich poszczególnych rodzajów, może różnić się w poszczególnych Sklepach, a w konsekwencji niektóre lub wszystkie Świeżaki mogą być niedostępne w danym Sklepie. Powyższe w żaden sposób nie ogranicza jednak możliwości wykorzystania Naklejek w innym Sklepie pod warunkiem dostępności danego rodzaju Świeżaków w danym Sklepie. Kasjer może po informować Uczestnika o przybliżonej dacie dostawy Świeżaków do Sklepu.

O komentarz do sprawy poprosiliśmy przedstawicieli sieci. Czekamy na odpowiedź.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z pretensjami klientów musiał mierzyć się Lidl, o czym pisaliśmy na metrocafe.pl.

Zobacz także: Gang Świeżaków. Nowa akcja Biedronki nie taka "nowa"?

Zobacz także
  • Podziel się