Jack Sparrow wraca?

ol
26.09.2008 00:00
Wytwórnia Disneya ma zamiar nakręcić czwartą część ?Piratów z Karaibów?. W roli Jacka Sparrowa - oczywiście Johnny Depp

Pendrive z filmem "Pogromcy duchów"

Wszyscy, którzy stęsknili się za jego rozkołysanym chodem, mętnym spojrzeniem i ciętym dowcipem, mogą (wstępnie) odetchnąć - Jack Sparrow wróci. Studio Walta Disneya ogłosiło właśnie swoje plany produkcyjne na najbliższy czas i czwarta część "Piratów z Karaibów" zajmuje wśród nich poczesne miejsce.

Plotki o filmie nr 4 zaczęły się już po ukończeniu "Na krańcu świata" - trzeciej części, ale dopiero teraz studio potwierdziło ich prawdziwość. Trudno się dziwić - seria filmów, gadżetów, gier komputerowych i wielu innych rzeczy, opartych na przygodach nieustraszonego Willa Turnera, kapitana Sparrowa i pięknej Elizabeth, przyniosły Disneyowi miliardodolarowe zyski.

Kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu, jaki będzie nosił tytuł, oraz jakich nowych (i czy wszystkich starych) bohaterów w nim zobaczymy - tego na razie nie wiadomo.

Ale uczestnictwo w całym przedsięwzięciu Johnny Deppa wydaje się przesądzone. Aktor mocno związany jest z wytwórnią. Już zaklepany jest jego udział w roli Szalonego Kapelusznika w adaptacji "Alicji w krainie czarów", którą realizuje Tim Burton. Zagra także w remake'u klasycznego westernu "Legenda o samotnym jeźdźcu". Czy może więc odmówić Disneyowi udziału w "Piratach"? Tym bardziej że po wielekroć powtarzał, jak bardzo bliski jest mu Jack...

Napisz do nas: metro@agora.pl

Zobacz także
  • Podziel się